Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 2936644 | Објавен на: 09.07.2019, 01:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz A160 Full oprema, 60Kw, 2005God, uvoz Germanija, Ocarineto do registracija, Moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач