Logo

Passat 1.9 TDI HIGHLINE

Број на оглас: 2936695 | Објавен на: 16.07.2018, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.300 €
2.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Passat 1.9 TDI 110ks reg. 31.08.2018god.
Poveke informacii samo na tel:
075/633-728 IVAN !!!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 bale

Потврден огласувач