Logo

Se PRODAVA T3

Број на оглас: 2937153 | Објавен на: 15.11.2018, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: T2

Година: 1981

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg.do 02.08.2019

 Toso

Потврден огласувач