Logo

PS 3

Број на оглас: 2937174 | Објавен на: 16.07.2018, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


PS 3 со два џојстика,хард диск 500 гига,игра на цд фифа 18,а на хард диск:PES18,PES16,RED DEAD REDEMPTION,NHL LEGASY,GTA V,GTA SAN ANDREAS и FARMING SIMULATOR 15

 Тетово    Општина: Теарце

Прати Е-Маил

 Слободан

Потврден огласувач