Logo

Monitor za kompjuter

Број на оглас: 2937817 | Објавен на: 14.02.2020, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Lampas za 600 den ispravno stanje 071341639

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Sead

Потврден огласувач