Logo

Toster dvodelen za sendvicara

Број на оглас: 2937826 | Објавен на: 12.10.2018, 00:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Toster inoks za sendvicara dvodelen kvaliteten
telefon za kontakt STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач