Logo

Linija za betonski blokovi

Број на оглас: 2938126 | Објавен на: 15.08.2019, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletna linija za betonski blokovi

  Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

  oliver

Потврден огласувач