Logo

BMW 320d 04

Број на оглас: 2938154 | Објавен на: 16.07.2018, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320d 150ks 6-BRZINI 2004GOD NA REALNI 200.000km SO FUL OPREMA,REGISTRACIJA NA BG, MOZE DA SE CARINI EURO4!!!!
VOZILOTO E SERVISIRANO I SO NOVI GUMI EXSTRA SOCUVANO!!!
-

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач