Logo

Scania 124 420 i pp Schmitz

Број на оглас: 2938242 | Објавен на: 10.11.2018, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania 124 420 2000god reg do 08.03.2019 i pp Schmitz 1999god reg do 28.10.2018 vo odlicna sostojba cenata e za komplet samo prikolka 3000 eu

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач