Logo

Чамец

Број на оглас: 2938358 | Објавен на: 06.12.2018, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам Чамец во одлична состојба, со две весли, пумпа за дување и мотор Tomos 4.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Zujca Hadjipetkova

Потврден огласувач