Logo

CITROEN XSARA 1.9D 2002g

Број на оглас: 2938445 | Објавен на: 10.08.2018, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen Xsara 1.9d 2002god.vo odlicna sostojba,klima ,registrirana do 21 noemvri 2018 god. INFORMACII ISKLUCIVO NA OVOJ BROJ 070327711

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач