Logo

Passat b6 2.0 TDI 140ks 8 ventilski motor

Број на оглас: 2938483 | Објавен на: 31.01.2019, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo besprekorna sostojba. Registrirana cela godina.
Pominati 240.000 km.
Poveke info na Tel: 076-867-202 - Mile

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач