Logo

Шпорет за парно

Број на оглас: 2938769 | Објавен на: 19.07.2018, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 435 €
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Алфа план 24 користен 4 сезони

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 lupco

Потврден огласувач