Logo

Detelina

Број на оглас: 2938829 | Објавен на: 19.05.2019, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detelina vtor otkos cista samo list
150 den bala moze i so nas prevoz

 Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач