Logo

Se prodava zemjiste vo Butelski lozja 3357m2

Број на оглас: 2939183 | Објавен на: 06.09.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 3371 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 6 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Zemjisteto e plodno se naoga na samo brdo idealno e i za ziveenje so prekrasen pogled kon Skopje i Skopska Crna Gora.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач