Logo

Обични и Поло маици за печатење ЕXTRA квалитет!!!

Број на оглас: 2939191 | Објавен на: 18.03.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Состав:100% памук Сите видови на маици за печатење (машки и женски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 210 денари над 50 броја 200 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 100 денари над 50 броја 95 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 260 денари над 50 броја 250 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 160 денари над 50 броја 150 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач