Logo

Euro KUKA za Audi donesen od Germanija.

Број на оглас: 2939502 | Објавен на: 19.05.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: b6 b7

Tип на делови: Додатоци за приколка

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Na Odlična Sostojba.
izvaden od Audi A4 b6 b7
2001-2007

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ???

Потврден огласувач