Logo

AUDI A3 1.9 TDI SEGA UVEZENO OD GERMANIJA

Број на оглас: 2939504 | Објавен на: 17.11.2018, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 1.9 TDI, SEGA UVEZENO OD GERMANIJA SO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA. KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA I E SO FULL OPREMA.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач