Logo

EKSTRA LOKACIJA

Број на оглас: 2939681 | Објавен на: 28.06.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: TETOVO

Цена: 37.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Banese dy dhomëshe në KATIN E PARË në një SUPER LOKACION. Banesa gjendet përballë Universitetit Shtetëror të Tetovës, është 50 m2, kuzhinë të rregulluar, dhomë ndenjie të rregulluar dhe një dhomë gjumi, banjo. Banesa është shumë e mirë për studentë ose çift të ri.

Stan so dve sobi, na prv kat, vo SUPER LOKACIJA, nasproti Drzavniot Universitet vo Tetovo. Stanot e 50, so kujna, dnevna sova namestena, i edna soba za spienje.
Stanot e mnogu dobar za studenti ili nov bracen par.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Fitim

Потврден огласувач