Logo

Huawei P9 Lite

Број на оглас: 2939829 | Објавен на: 08.12.2018, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 Lite

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Huawei P9 Lite во одлична состојба, комплет кутија, слушалки, полнач документи и важечка гаранција. Телефонот е од првиот ден користен со футрола и фолија. Единствено има мала пукнатина на горниот дел од стаклото, направена со поставено заштитно стакло. Пукнатината е мала од звучникот па до работ, затворена е и не може да се шири.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bojan Velevski

Потврден огласувач