Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 2940129 | Објавен на: 09.07.2019, 01:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vectra 1.9CDTI 110kw, full oprema nema sto nema voziloto, so site plateni davacki uvezeno od Germanija. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач