Logo

Samsung TAB 2

Број на оглас: 2940137 | Објавен на: 13.07.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 69 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Tablet Tab2 GT-P5110 10.1''
Vo odlicna sostojba.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Musa