Logo

* ЛЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ШЕЌЕР ВО КРВТА *

Број на оглас: 2940341 | Објавен на: 14.02.2020, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ ПОТПОЛНО НОВО АПАРАТЧЕ И ЛЕНТИ за мерење на шеќер во крвта - гликемија, паковање од 25 и 50 ленти, од марката PLUSMED, како на сликата..

 OGLASUVAC

Потврден огласувач