Logo

Citroen Jumpy 2.0 HDI 88 KW 2007 god.

Број на оглас: 2940485 | Објавен на: 15.12.2018, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Jumpy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е без никаква мана редовно сервисирано со 4 врати, реални километри , ентериер како нов со перфектно подвозје со комплетна стандардна опрема за тој модел на возила.

-Електрични стакла
-Електрични ретровизори
-ESP
-ABS
-Kлима

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач