Logo

Opel Astra 1.7 CDTI

Број на оглас: 2940497 | Објавен на: 17.11.2018, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava "Opel-Astra-2008" so full oprema mnogu zacuvana...so parking senzori i dr...EXTRA CENA.
BROJ ZA KONTAKT:070-339-567

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 slavce

Потврден огласувач