Logo

Sobi i apartmani - Ohrid

Број на оглас: 2940631 | Објавен на: 10.02.2019, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница.
Апартманите се на прв кат и приземје и опремени се со:
- сопствена бања (топла вода 24/7)
- кујна (фрижидер, решо и прибор)
- единечни и брачни кревети
- плакари
- Free Wi-Fi и кабелска -тв
- тераси
- дворно место
- приватен паркинг

Инфо и Резервации на телефон:

075 558 516 - Ружа

078 698 721

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач