Logo

Se izdava sprat od kukja

Број на оглас: 2940765 | Објавен на: 10.11.2018, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Cv

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od kukja bez gazdi vo blizinata na Tus market. Poseben vlez I priklucok za struja I voda.Pogoden za par ili familija.
070326525
071429611

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач