Logo

W.POLO.1.3.BENZIN.1995.GOD.KAKO.NOVO

Број на оглас: 2940779 | Објавен на: 13.08.2018, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


W.POLO.1.3.BENZIN.1995.GOD
NEUVEZENO
CD.RADIO
2.ORGINALNI
KLUCEVI
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
KAKO.NOVO

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXL

Потврден огласувач