Logo

SCANIA 124L 470 + LADILNIK SCHMITZ . HITNO!!!

Број на оглас: 2940802 | Објавен на: 14.09.2018, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Scania 124L 470 Topline, Euro 3 2003 god, kompletno isfarbana, so motor 2012g so 300000km, kamionot e vo Top sostojba, spreman za EU , novi gumi, lamela, kompletno pretresen za relacii Vo EU.
HITNO!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач