Logo

Mercedes-Benz w124

Број на оглас: 2940856 | Објавен на: 31.07.2018, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e udren od napred. Motor i menjac ispravni, ima i klima. Motorot E250D 66kW.

 Jimmy