Logo

SE PRODAVAAT DVE NIVI

Број на оглас: 2941050 | Објавен на: 24.11.2020, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20002600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se prodavaat dve nivi od 2000 i 2600 m2. Nivite se so ovoshki i se opfateni so sistem za navodonuvanje. CENA PO DOGOVOR

Tel. 071302481

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Goran Stojanovski

Потврден огласувач