Logo

se prodava ili izdava

Број на оглас: 2941376 | Објавен на: 30.06.2018, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 750 m²

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


kukjata e so 250 kavdrati deloven prostor i 4.posebni sana od po 110 kvadrati i dvor od 1000 kvadratni metri

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач