Logo

Dojran......Sobi za turisti

Број на оглас: 2941544 | Објавен на: 15.07.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Sobite i apartmanot se naogaat vo Nov Dojran.
Objektot se naoga na 800 metri od centarot na Nov Dojran.
Patot e 700m asfalt i 100m makadam.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Blazo