Logo

Masina za sienje

Број на оглас: 2941553 | Објавен на: 15.07.2018, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pravostepna masina za sienje vo odlicna sostojba

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ohrid

Потврден огласувач