Logo

seprodavaat 4 pol gumi 235/60R17 HANKOOK DINAPRO HP

Број на оглас: 2941595 | Објавен на: 06.06.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 235

Висина: 60

Дијаметар: 17

Цена: 2.400 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


seprodavaat 4 pol gumi 235/60R17 HANKOOK DINAPRO HP

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 sinisa

Потврден огласувач