Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА

Број на оглас: 2941659 | Објавен на: 30.06.2018, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 140 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Томе Никле

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа нова и вселила со средени имотно правни документи.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 kiriltaleski170@gmail.clm

Потврден огласувач