Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS SVAJCARIJA

Број на оглас: 2941667 | Објавен на: 17.11.2018, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.499 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NI EDEN SKRIEN DEFEKT. UVEZENA E OD SVAJCARIJA PRED 4 GODINI I SITE GODINI JAS SUM SOPSTVENIK NA NEA. PROMENET CEL SET REBRAST KAIS SO SITE ZATEZACI I VODNA PUMPA PRED 20.000 km, PRED 7.000 km PROMENETO E MASLOTO I SITE FILTRI (ARAL 5/30) VOZILOTO IMA NOVI GUMI!
REGISTRACIJA I ZELEN KARTON CELA GODINA!!!
ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFON.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач