Logo

Гарсоњера | Garsonjera | Stan | Gostivar | Гостивар

Број на оглас: 2941702 | Објавен на: 21.02.2019, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 31 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1996

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Браќа Ѓиноски

Цена: 23.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава гарсоњера на булевар Браќа Ѓиноски во близина на културниот дом во Гостивар.
31m^2
Спрат 3 од 5
Подрум
Чист имотен лист
Повеќе информации на 077 69 33 69
Договор околу цената

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Nebojsha

Потврден огласувач