Logo

FIAT SEDICI 1.9MJET 120ks 06

Број на оглас: 2941735 | Објавен на: 16.08.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Sedici

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.000 €
4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FIAT SEDICI 1.9MJET 120ks 2006GOD. SO 6-BRZINI 4x4 ,NA REALNI 197.000km,SO FUL OPREMA, NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач