Logo

Reno grand scenic

Број на оглас: 2941752 | Објавен на: 18.11.2018, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Grand Scenic

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renoto e vo odlicna sostojba. 6 brzini.. 7 sedista. Minimalna potrosuvacka gradska 6.5....otvoreno 4.5....novi navlaki na sedista.. Klimatronik.. Elektrika na stakla.. Golema. Udobnost pri vozenjeto.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач