Logo

Opel vivaro 2.0 2008 godina

Број на оглас: 2941756 | Објавен на: 12.07.2018, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba registrirano do 11 mesec 2018 so zelen karton moze da se vidi vo sekoe vreme

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач