Logo

REBRAST KAIS PAWER GRIP

Број на оглас: 2941904 | Објавен на: 22.07.2018, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: PUNTO STILO PALIO POVEKE MODELI

Tип на делови: Каиши

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


TEL...070713729...KAJSOT E NOV PO GRESKA KUPEN 124*22 ODGOVARA NA FIAT 188A5000 MOTOR ILI SIFRA PROVERETE IMA NA SLIKAVA..TEL..070713729.070713729

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robertino

Потврден огласувач