Logo

Seat Toledo -03

Број на оглас: 2941949 | Објавен на: 02.08.2018, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.100 €
3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Toledo 1.9 tdi 110ks.
God.2003.
Parking sensori.
Klima.
Kozen enterier.
Felgi 17'RH so 4 novi letni gumi.
Servisirano komplet rebrastot, plloci, kurtni.
Zelen karton.
Moze zamena so pomala kola.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Denis

Потврден огласувач