Logo

Yamaha Tenere 600 --- 070 773 897

Број на оглас: 2941993 | Објавен на: 08.10.2018, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1986

Модел: Tenere 600

Километри: 45000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha tenere 600 vo odlicna sostojba spremen za sezona mk tabli servisiran kompletno. 070 773 897 ..

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 BAZE BANANA

Потврден огласувач