Logo

P L A C

Број на оглас: 2942041 | Објавен на: 25.06.2019, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac
Kocani
Kocansko
info na tell
078273102
078273102
078273102

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 A N O

Потврден огласувач