Logo

BANDASI ZA ALFA ROMEO 15" 5x98

Број на оглас: 2942145 | Објавен на: 12.10.2018, 06:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 mobilni

Потврден огласувач