Logo

Se izdava kompletno ureden stan STRUMICKATA zgrada

Број на оглас: 2942268 | Објавен на: 04.09.2018, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2013

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Gevgelija

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno uteden stan so nova bela tegnika i mebel.
Stanot e vo strukickata zgrada broj 50.
Stanot ke bide sloboden od SEPTEMVRI

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Holding doel

Потврден огласувач