Logo

malaguti spider max gt 500

Број на оглас: 2942479 | Објавен на: 01.07.2018, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Malaguti

Вид: Скутер

Година: 2005

Модел: spider max gt 500

Километри: 15000

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


godina na proizvodstvo 2005
km 20.0000 km
so navigacija
se ispravno na nego
nov akumulator
registriran cela godina do 04.11.2018

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач