Logo

VW SHARAN 1.9 TDI FORD FOCUS 1.8 TDI PASAT 1.8 20 V

Број на оглас: 2942597 | Објавен на: 30.03.2020, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT VW SHARAN 1.9 TDI POMPA DIZNA,FORD FOKUS 1.8 TDDI 2002 , VW PASAT TURBO 1.8 20 V 2002


Mozete da me barate i na viber
38971250517 Boris ili na
078206831 Gorgi

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач