Logo

Prodavam

Број на оглас: 2942772 | Објавен на: 23.07.2018, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno laguna 2001g 1.9dci

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач